O mnie


Mam na imię Paulina, rocznik 92. Mieszkam w małej miejscowości w województwie podkarpackim ;). Studiuję na UMCS'ie w Lublinie na kierunku lingwistyki stosowanej angielski z niemieckim! 
Mam bardzo rozległe zainteresowania, ciekawi mnie wszystko! Moda, trendy, uroda, dbanie o siebie, wszystko ;). Lubię różne nowości, uwielbiam się stroić i malować. Lubię spojrzeć w lustro i stwierdzić, że wyglądam ładnie i mogę wyjść tak gdzieś dalej niż do spożywczaka :D.
Jestem spontaniczna, zwariowana, wszędzie mnie pełno. Moją najważniejszą cechą to na pewno optymizm, który objawia się w każdej sekundzie mojego życia. Nienawidzę się poddawać, z chwil słabości, depresji wychodzę w parę sekund z nowymi siłami. Mam wady, jak wszyscy. Jestem zbyt wrażliwa, empatyczna, momentami złośliwa i porywcza, aczkolwiek uczę się oraz zbyt lajtowo podchodzę do życia ;)).
Uwielbiam ludzi, ich towarzystwo, rozmowy, konwersację. uważam, że bez nich byłabym nikim. Kocham wychodzić, bawić się. Ale też ważne są dla mnie ich uczucia. Nienawidzę, kiedy ktoś w pobliżu mnie ma doła, płacze, a cieszę się, kiedy ktoś ma uśmiech na twarzy ;)). Ostatnio chodzi mi po głowie wyjazd do Afryki na misję, jako wolontariusz ;)).

Mam najidealniejszą przyjaciółkę na świecie i wielu innych świetnych przyjaciół! oraz genialną, dużą rodzinę ;)). Mam farta wiem ;)).